Allerede kunde? Logg inn  |  Ikke kunde? Registrer deg
Gjest
Du må være pålogget for å bestille varer

Kontakt Bekken & Strøm AS

Du kan komme i kontakt med Bekken & Strøm AS på følgende måter:

Sentralbord: +47 61 18 19 00

Besøksadresse

Alfarveien 22
2816 Gjøvik

Postadresse

Postboks 333
2803 Gjøvik

Epost

EHF faktura sendes til org.nr 979703058

Alle fakturaer må merkes med avdeling, bestillers navn og evt. bestillingsnr.

Våre avdelinger

Bekken & Strøm AS - Avd. Oslo

Caspar Storms vei 19, 0664 Oslo
Telefon (butikk): 23 37 54 50
e-post: ordre.oslo@bekkenstrom.no

Bekken & Strøm AS - Avd. Trondheim

Bromstadvegen 57, 7047 Trondheim
Telefon (butikk): 90 57 77 56
e-post: trondheim@bekkenstrom.no
 

Bekken & Strøm AS - Avd. Bergen

Kokstaddalen 25, 5257 Kokstad
Telefon (butikk): 55 10 95 70
e-post: bergen@bekkenstrom.no

Bekken & Strøm AS - Avd. Kristiansand

Rigetjønnveien 12, 4626 Kristiansand S
Telefon (butikk): 38 11 98 00
e-post: kristiansand@bekkenstrom.no
 

Bekken & Strøm AS - Avd. Mo i Rana

Søderlundmyra 42, 8622 Mo i Rana
Telefon (butikk): 46 47 11 11
e-post: nord@bekkenstrom.no

Bekken & Strøm AS - Avd. Stryn

Tinggata 17, 6783 Stryn
Telefon (selger): 90 96 82 48
e-post: stryn@bekkenstrom.no
 

Selgere pr. distrikt

Navn

Fylke

Telefon

Epost

Kjell Arne Bekken Hedmark / Østfold 95 16 51 65 kjell.arne@bekkenstrom.no
Morten Haraldsen Hedmark 95 02 69 93 morten.haraldsen@bekkenstrom.no
Håkon Rudland Oppland (Gudbrandsdalen)/ Møre og Romsdal 46 95 29 98 hakon@bekkenstrom.no
Bjørn Kristian Dybdal Oppland 95 97 22 70 bjorn.kristian@bekkenstrom.no
Terje Hagen Buskerud / Oppland (Valdres) 97 57 22 95 terje@bekkenstrom.no
Ole Johnny Johansen Oslo / Akershus 95 14 90 09 ole.johnny@bekkenstrom.no
Odin Bekken Oslo / Akershus 40 03 49 77 odin@bekkenstrom.no
Anne Ottesen Oslo 91 39 64 52 anne.ottesen@bekkenstrom.no
Sigmund Borgersen Oslo 40 03 61 99 sigmund@bekkenstrom.no
Thorleif Nielsen Oslo 46 93 92 44 thorleif.nielsen@bekkenstrom.no
Inger Lise Sandbak Vestland / Møre og Romsdal 90 96 82 48 inger.lise@bekkenstrom.no
Per Magne Rundereim Vestland / Møre og Romsdal 91 88 29 06 per.magne.rundereim@bekkenstrom.no
Lars Onarheim Sør-Trøndelag 48 00 90 91 lars.onarheim@bekkenstrom.no
Frode Aasbak Sør-Trøndelag 95 04 83 06 frode.aasbak@bekkenstrom.no
Torbjørn Stormoen Nord-Trøndelag 91 51 03 61 torbjorn.stormoen@bekkenstrom.no
Steinar Jørgensen Nordland 40 61 88 11 steinar@bekkenstrom.no
Hilde Olsen Nordland 90 77 06 12 hilde.olsen@bekkenstrom.no
Karl-Jørgen Birkelund Troms / Finnmark 90 92 35 77 karl.birkelund@bekkenstrom.no
Terje Munkebye Nordland / Troms / Finnmark 90 87 02 52 terje.munkebye@bekkenstrom.no
Morten Skomedal Aust-Agder / Vest-Agder 90 54 51 06 morten@bekkenstrom.no
Børge Nilsen Aust-Agder / Vest-Agder 90 36 74 20 borge@bekkenstrom.no
Vidar Linde Aust-Agder / Vest-Agder 96 90 93 37 vidar.linde@bekkenstrom.no
Bjørn-Tore Kjær Aust-Agder / Vest-Agder / Rogaland 48 04 08 95 bjorn.tore@bekkenstrom.no
Tommy Ruud Vestland 91 54 87 51 tommy.ruud@bekkenstrom.no
Arvid Matre Vestland 40 22 73 21 arvid@bekkenstrom.no
Morten Christensen Vestland 90 83 99 29 morten.christensen@bekkenstrom.no
Marianne Aase Vestland 92 09 64 71 marianne.aase@bekkenstrom.no
Geir Sigmund Nordskog Vestfold 99 33 45 00 geir.nordskog@bekkenstrom.no
Kjell Arne Rusti Vestfold / Telemark 97 56 41 50 kjell.arne.rusti@bekkenstrom.no
 

Øvrige kontaktpersoner

Navn

Stilling

Telefon

Epost

Torbjørn Bekken Produktsjef 95 02 69 95 torbjorn@bekkenstrom.no
Christian Gran Salgssjef 95 02 69 94 christian@bekkenstrom.no

Rutiner for retur

Returskjema må fylles ut og sendes sammed med varene.

All retur skal avtales med selger eller returansvarlig hos Bekken & Strøm AS.

Kopi av ordrebekreftelse, pakkseddel eller faktura legges sammen med varene som skal returneres.

Det tilkommer et håndteringsgebyr for returvarer på 20% av netto fakturert beløp + frakt.

Returfrist er etter kjøpsloven 30 dager.
Tilbudsvarer tas ikke i retur.