Allerede kunde? Logg inn  |  Ikke kunde? Registrer deg
Gjest
Du må være pålogget for å bestille varer

Kontakt Bekken & Strøm AS

Du kan komme i kontakt med Bekken & Strøm AS på følgende måter:

Besøksadresse

Alfarveien 22
2816 Gjøvik

Åpningstider i butikken,
Mandag - Fredag kl. 07-16

Postadresse

Postboks 333
2803 Gjøvik

Epost

Telefon: +47 61 18 19 00

Telefaks: +47 61 18 19 01

Våre avdelinger

Bekken & Strøm AS - Avd. Oslo

Caspar Storms vei 19, 0664 Oslo
Telefon (butikk): 23 37 54 50
e-post: ordre.oslo@bekkenstrom.no

Åpningstider, Mandag - Fredag kl. 07-16

Bekken & Strøm AS - Avd. Trondheim

Bromstadvegen 57, 7047 Trondheim
Telefon (butikk): 90 57 77 56
e-post: trondheim@bekkenstrom.no

Åpningstider, Mandag - Fredag kl. 08-16

 

Bekken & Strøm AS - Avd. Bergen

Kokstaddalen 25, 5257 Kokstad
Telefon (butikk): 55 10 95 70
e-post: bergen@bekkenstrom.no

Åpningstider, Mandag - Fredag kl. 08-16

Bekken & Strøm AS - Avd. Kristiansand

Rigetjønnveien 12, 4626 Kristiansand S
Telefon (butikk): 38 11 98 00
e-post: kristiansand@bekkenstrom.no

Åpningstider, Mandag - Fredag kl. 07-16

 

Bekken & Strøm AS - Avd. Mo i Rana

Søderlundmyra 42, 8622 Mo i Rana
Telefon (butikk): 46 47 11 11
e-post: nord@bekkenstrom.no

Åpningstider, Mandag - Fredag kl. 07-16

Bekken & Strøm AS - Avd. Sandefjord

Søndre Kullerød 8, 3241 Sandefjord
Telefon: 33 48 55 20 - Telefax: 33 48 55 25
e-post: sandefjord@bekkenstrom.no

Åpningstider, Mandag - Fredag kl. 07-16

 

Bekken & Strøm AS - Avd. Stryn

Tinggata 17, 6783 Stryn
Telefon (selger): 90 96 82 48
e-post: stryn@bekkenstrom.no

Åpningstider, Mandag og Onsdag kl. 08-16
eller etter avtale ring tlf 909 68248

Selgere pr. distrikt

Navn

Fylke

Telefon

Epost

Kjell Arne Bekken Hedmark / Østfold 95 16 51 65 kjell.arne@bekkenstrom.no
Morten Haraldsen Hedmark 95 02 69 93 morten.haraldsen@bekkenstrom.no
Håkon Rudland Oppland (Gudbrandsdalen)/ Møre og Romsdal 46 95 29 98 hakon@bekkenstrom.no
Bjørn Kristian Dybdal Oppland 95 97 22 70 bjorn.kristian@bekkenstrom.no
Terje Hagen Buskerud / Oppland (Valdres) 97 57 22 95 terje@bekkenstrom.no
Ole Johnny Johansen Oslo / Akershus 95 14 90 09 ole.johnny@bekkenstrom.no
Odin Bekken Oslo / Akershus 40 03 49 77 odin@bekkenstrom.no
Anne Ottesen Oslo 91 39 64 52 anne.ottesen@bekkenstrom.no
Sigmund Borgersen Oslo 40 03 61 99 sigmund@bekkenstrom.no
Thorleif Nielsen Oslo 46 93 92 44 thorleif.nielsen@bekkenstrom.no
Inger Lise Sandbak Sogn og Fjordane / Møre og Romsdal 90 96 82 48 inger.lise@bekkenstrom.no
Per Magne Rundereim Sogn og Fjordane / Møre og Romsdal 91 88 29 06 per.magne.rundereim@bekkenstrom.no
Lars Onarheim Sør-Trøndelag 48 00 90 91 lars.onarheim@bekkenstrom.no
Frode Aasbak Sør-Trøndelag 95 04 83 06 frode.aasbak@bekkenstrom.no
Torbjørn Stormoen Nord-Trøndelag 91 51 03 61 torbjorn.stormoen@bekkenstrom.no
Steinar Jørgensen Nordland 40 61 88 11 steinar@bekkenstrom.no
Terje Munkebye Nordland / Troms / Finnmark 90 87 02 52 terje.munkebye@bekkenstrom.no
Morten Skomedal Aust-Agder / Vest-Agder 90 54 51 06 morten@bekkenstrom.no
Børge Nilsen Aust-Agder / Vest-Agder 90 36 74 20 borge@bekkenstrom.no
Vidar Linde Aust-Agder / Vest-Agder 96 90 93 37 vidar.linde@bekkenstrom.no
Bjørn-Tore Kjær Aust-Agder / Vest-Agder / Rogaland 48 04 08 95 bjorn.tore@bekkenstrom.no
Tommy Ruud Hordaland 91 54 87 51 tommy.ruud@bekkenstrom.no
Arvid Matre Hordaland 40 22 73 21 arvid@bekkenstrom.no
Morten Christensen Hordaland 90 83 99 29 morten.christensen@bekkenstrom.no
Jarle Fenne Hordaland 95 77 10 30 jarle.fenne@bekkenstrom.no
Geir Sigmund Nordskog Vestfold / Telemark 99 33 45 00 geir@national.no
 

Øvrige kontaktpersoner

Navn

Stilling

Telefon

Epost

Torbjørn Bekken Produktsjef 95 02 69 95 torbjorn@bekkenstrom.no
Christian Gran Salgssjef 95 02 69 94 christian@bekkenstrom.no

Rutiner for retur

Returskjema må fylles ut og sendes sammed med varene.

All retur skal avtales med selger eller returansvarlig hos Bekken & Strøm AS.

Kopi av ordrebekreftelse, pakkseddel eller faktura legges sammen med varene som skal returneres.

Det tilkommer et håndteringsgebyr for returvarer på 20% av netto fakturert beløp + frakt.

Returfrist er etter kjøpsloven 30 dager.
Tilbudsvarer tas ikke i retur.